Блоги:

Больше из блогов >>
A+ A A-
13 Сен

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

Poglad u mayb.Logo-kashnan2

Восени 2013 року в Харкові започатковується проведення І Східнорегіонального Конкурсу молодих дизайнерів одягу східної Украіни, як частини XV Всеукраїнського Конкурсу „Погляд у майбутнє”          

   „Погляд у майбутнє” - всеукраїнська акція, яка була заснована у 2000 році у Київі та спрямована на пошук молодих і талановитих дизайнерів, а головне – на пропаганду творчості молодих модельєрів та підтримку їх з боку суспільства.

         Цього року І Східнорегіональний Конкурс починає відкривати молодих талановитих дизайнерів за підтримкою проекту «Kharkov Fashion Days».

Poglad u mayb.Logo-trempel2

 

 

         І Східнорегіональний конкурс молодих дизайнерів „Погляд у майбутнє” проходить у три етапи:

Перший етап. Конкурсанти надсилають ескізи колекції 7–10 одиниць, анкету конкурсанта та зразки тканин на адресу оргкомітету. Журі розглядає надіслані ескізи впродовж двох тижнів. Ескізи необхідно надати до 1 грудня.

Другий етап. Півфінал Конкурсу. Учасники, запрошені на півфінал, демонструють 2 одиниці своєї колекції на моделях у присутності членів журі. Наголошуємо, що ваші ескізи, відшиті моделі, анкета конкурсанта обов’язково повинні бути на момент півфіналу з вами. В іншому випадку ви не зможете продовжити участь у Конкурсі.

Півфінал пройде у лютому 2014 року в Харкові.

 

Третій етап. Фінал Конкурсу. Проходить у форматі fashion show. Це дефіле нон-стоп, де кожен фіналіст представляє 5 образів (look). Колекції демонструються під номерами анонімно. Журі визначає три офіційні премії (перше, друге і третє місця) та спецпризи від спонсорів конкурсу.

     Переможцу надається ексклюзивне право участі у финалі XV Загальнонаціонального Конкурсу «Погляд у майбутнє».

   Участь у Регіональному Конкурсі можуть брати дизайнери-фахівці, що вже працюють або навчаються у сфері моди понад три роки.

   Якщо ви не менш трьох років займаєтеся моделюванням та пошиттям одягу, якщо вам не більше 28 років – дайте собі шанс!

   Всім, хто бажає взяти участь у І Східнорегіональному Конкурсі та та поборотись за право участі у Фіналі XV Всеукраїнського Конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», необхідно до 1 грудня 2014 року надати ескізи колекції зі зразками тканин (7–10 одиниць), резюме (Анкета конкурсанта) та фотографію на адресу оргкомітету у Харкові: м.Харків-118, а/с 1107.

 

Контакти оргкомітету:        

(067) 576 68 30

(095) 078 78 74

 e-mail: Bagri-Svetlana@mail.ru - Світлана Багрій

(096) 376-05-57 - Юлія Маркова

 


 

Обсудим на форуме...

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.