Блоги:

Больше из блогов >>

Павлишин Виталий

Виталий Павлишин

Бренд "Eclair" було засновано в Україні у 2006 році і він став першою дійсно молодіжною маркою, дизайн і виробництво якої реалізовується в нашій країні. Це дозволяє максимально швидко реагувати на тенденції і оновлювати асортимент, а також бути доступним за ціною. Шанувальники "Eclair" - це творча та активна молодь, яка любить яскравий, якісний та комфортний одяг.

Доступний широкий  асортиментний ряд: від футболок та білизни, до верхнього одягу. Тканини - високоякісний трикотаж.

Віталій Павлишин – засновник молодіжного бренду «Eclair», професійний діджей,  відомий як Architector Mendizabal.
Все почалося із захоплення шити для себе сценічні костюми.  Згодом це захоплення переросло  в серйозну справу, коли друзі почали звертатися  до нього, щоб  звузити  куплені на секонд-хенді  штани або  перешити куртку. Справа набула масштабності, коли стало зрозуміло, що більшість його знайомих носять пошиті Віталієм футболки, худи, спортивні штани тощо. То ж нічого більше не залишалось, як створити бренд для всіх друзів.
Восени 2009 року Віталій запустив першу лінію  марки «Eclair» та успішно презентував на Ukrainian Fashion Week. Цього сезону була вдруге підготована колекція для Ukrainian Fashion Week, яка отримала позитивні відгуки критиків і закріпила за собою нішу "молодіжного одягу" в Україні.  

Связаться с дизайнером можно следующим образом:

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС:
м. Київ, вул. Бориспільська, 9
тел.: 8 (044) 361-8450
моб.: 8 (067) 431-2919
моб.: 8 (097) 122-6328
e-mail: psia@ukr.net

Виталий ПавлишинВиталий ПавлишинВиталий ПавлишинВиталий ПавлишинВиталий ПавлишинВиталий ПавлишинВиталий Павлишин

 


 

Материалы взяты с официального сайта дизайнера:

http://eclair.com.ua/

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.