Блоги:

Больше из блогов >>

Богуцкая Роксолана

Роксолана Богуцька

Бренд Roksolana Bogutska - це поєднання елегантної розкоші та сміливої сучасності, дивовижна суміш українських етнічних мотивів та сучасних модних тенденцій. Це бездоганна якість, найновіші технології обробки, ідеальний крій та ексклюзивність кожної моделі. Це стиль жінки з твердим характером, витонченої, звабливої та завжди впевненої в собі.

Роксолана Богуцька закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім.Івана Труша та Львівську академію мистецтв. Свою першу колекцію представила на Національному тижні прет-а-порте "Сезони моди" в 1998 році. Цей рік і є роком заснування бренду Roksolana Bogutska.

Знаковою рисою стилю дизайнера впродовж доволі довгого періоду був національний колорит, Роксолана Богуцька послідовно розвивала тему етнічних елементів декору в сучасному костюмі. Ексклюзивності її колекціям надають художня вишивка по шкірі й тканині шовковими нитками і бісером, а також розпис та інкрустація металом.

Сьогодні дизайнера інспірує творчість художників різних історичних стилів (модернізм, сецесія, поп-арт), етнічність та урбаністика. В колекціях завжди підкреслені форма та силует: виразні геометричні форми поєднуються з м’якістю драперій. Роксолана Богуцька використовує лише натуральні матеріали: шкіру, хутро, шовк, шерсть, льон, оброблені за найновітнішими технологіями. Тканини виготовляються на замовлення за спеціальними проектами дизайнера в м.Комо, Італія.

Роксолана Богуцька – серед найвідоміших українських дизайнерів. Вона створювала костюми для туру "Дикі танці" Руслани, коли співачка здобула перемогу на конкурсі Євробачення в 2004 р., костюм першої леді України Катерині Ющенко для церемонії інаугурації Президента 2005 р. Учасник Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, куди Роксолана була запрошена як спеціальний гість XVIIІ Міжнародного конкурсу для дизайнерів одягу “The Golden Thread” ("Золота Нитка").

Бренд Roksolana Bogutska має безліч незмінних шанувальників в Україні і за кордоном. Кожна колекція вражає сучасною енергетикою. Roksolana Bogutska потрапила до переліку 12 найкращих колекцій весна/літо 2010 за версією TheFashionInsider.com Magazine поруч з Chanel, Burberry, Dolce&Gabbana і стала першим українським дизайнером, що був включений до рейтингів авторитетних європейських fashion-ЗМІ.

Зв'зок із дизайнером:

Телефон:032 2240680
     032 2240681
     (38) 063 3602291

bogutska@ukr.net

 


Показ коллекции Roksolana Bogutska осень-зима 2014-2015


 

Роксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана БогуцькаРоксолана Богуцька

 


 

Матеріали взяти з офіциального сайту дизайнера:

http://roksolanabogutska.com/

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.