Новые компании

Блоги:

Больше из блогов >>
A+ A A-
10 Фев

European Fashion Union

Flylast 1

28 лютого та 1 березня 2015 року – вперше на Закарпатті у місті Ужгород пройде відбірковий тур до міжнародного конкурсу дизайнерів одягу та аксесуарів EuropeanFashionUnion.

До організаційоного комітету заходу в Ужгороді подано вже біля 20 заявок, хоча до дати проведення заходу ще майже місяць. Серед дизайнерів, бажаючих продемонструвати свої колекції – мешканці Києва, Мукачева, Ужгорода, Львова та східної України.

Вхід на покази вільний! Приємна творча атмосфера, можливість придбати аксесуари з показів та скуштувати унікальні солодощі від спонсорів. Чекатимуть мешканців та гостів міста у приміщенні «Автоцентр –Ужгород» Mitsubishi за адресою вул. Об’їздна, 20 . Детальна інформація та офіційний розклад показів буде опубліковано пізніше.

Конкурс European Fashion Union пройде весною 2015 року у місті Будапешт, Угорщина. Головною метою конкурсу є пошук талановитих дизайнерів з усього світу та будівництво міжнародної платформи для співпраці дизайнерів у фешн індустрії.

Серед членів журі, що обиратимуть переможців у Будапешті – відомі дизайнери Грузії, Італії, України, Росії, представники спеціалізованих навчальних закладів Польщі та Угорщини. На переможців чекатимуть призи.

Кінцева мета проекту в Будапешті – обрати найкращих дизайнерів та надати допомогу в подальшому творчому розвитку .

Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті

www.eurofashionunion.com та/або за телефонами 050752 27 88, 093 964 00 00.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.