Блоги:

Больше из блогов >>
A+ A A-
12 Март

34-й Ukrainian Fashion Week

Программа 34 UFW. Скачать.

UFW anonce A4 fin

Український Тиждень Моди – професійний fashion-захід. Вже 17 років ми є невід’ємною складовою не тільки побудови модного бізнесу в країні, а й яскравою переконливою складовою позитивного іміджу України. Саме як професіонали і патріоти, ми робимо все, щоб в Україні, у визначений міжнародним графіком термін, відбулися покази колекцій українських дизайнерів.

Українські дизайнери – гордість країни! Українські дизайнери вкотре довели свою високу професійність – у непростих економічних і політичних умовах підготували колекції сезону осінь-зима 2014-15.

Зараз ми зобов’язані показати ці колекції світу. Ми зобов’язані надати українцям можливість пишатися своїми талановитими співвітчизниками. Ми не можемо позбавити міжнародну fashion-спільноту можливості вкотре переконатися, що Україна – унікальна країна, громадянами якої, їхньою мужністю та їхнім талантом може пишатися цілий світ.

 

34-й UkrainianFashionWeek відбудеться з 14 по 20 березня в одній із найкращих у Європі мистецьких локацій – музейному комплексі «Мистецький Арсенал». 38 показів, 46 дизайнерів, близько 200 акредитованих ЗМІ.

34-й UkrainianFashionWeek традиційно представляє арт-платформу, де мода і мистецтво вібрують у творчому симбіозі.

14 березня, п’ятниця, 17:30(презентація для преси)

Проект ARMS дизайнера Каті Березницької

Дизайнер Катя Березницька представляє ARMS – проект на межі мистецтва та моди. «Цивілізація і зброя завжди йшли пліч-о-пліч. Зброя – найдавніший винахід людини та найвірніший її супутник. Двоїста природа зброї гарантує, що історія взаємин з людиною ніколи не перерветься. Принаймні поки людина не створить ефективнішого способу забезпечувати свою безпеку. Демонічна сутність зброї як знаряддя вбивства і знищення пом'якшується її миротворчою та захисною функцією. Пацифісти виступають за відмову від виробництва зброї, бо вона вбиває невинних, але історія прославляє силу зброї, що несе мир і торжество справедливості. Зброя як образ є невід'ємною частиною повсякденності. У сучасній щоденній культурі вона надмірно естетизована і навіть наділена романтичним флером. Ми бачимо зброю щодня, хоча б як зображення. Наші діти бавляться пластмасовими пістолетами і мечами, і ми не бачимо в цьому нічого поганого. Так, хлопчик мусить переймати маскулінну модель поведінки і бути готовим знищити ворога. Однак ворогом часто виявляється не той, хто тримає зброю в руках. Або хлопчик воює не на тому боці. Риска, що розділяє добро і зло, примарна і тонка. Баланс дуже нестійкий і може бути порушений найменшим втручанням. І тоді тендітна гармонія розсипається, як картковий будиночок. Ми всі відповідальні за цю рівновагу. Пам'ятаймо про це, купуючи дитині іграшковий пістолет». Катя Березницька

Дизайнерка Катя Березницька розпочала свою творчу кар'єру в 2010 році.

katjabereznitsky позиціонується як нішевий, незалежний бренд у сегменті demicouture. Виробництво одягу відбувається під особистим контролем Каті і майже повністю ґрунтується на ручній праці.

14 березня, п’ятниця, 19:30(презентація для преси)

Проект GOODBUYFASHION – експозиція аксесуарів художниці

Алли Жмайло RECASTINGmadeinUkraine

У рамках проекту GOODBUYFASHION – експозиція аксесуарів художниці Алли Жмайло RECASTINGmadeinUkraine.

Художниця давно й успішно працює в жанрі колажу з ідеєю переосмислення, переробки, перевтілення старих цінностей та матеріалів у нові, актуальні сенси. Майстер аксесуарів Алла Жмайло представить цього разу роботи, створені з гуми, старих покришок, камер, ялинкових гірлянд, дроту і старовинних українських хусток. Талант художника дає можливість глядачам спостерігати глибші, навіть сакральні образи у звичних, простих, банальних і тимчасових речах, які нас оточують.

Вперше роботи Алли Жмайло були представлені широкому загалові влітку 1996 року на виставці «Параджанов та його оточення». Творчість художниці вже давно привертає увагу поціновувачів мистецтва і є однією з найнесподіваніших та найяскравіших візій художнього життя Києва. Осягнення єдності явищ і предметів через мистецтво колажу лежить в основі концепції всієї творчості мисткині.

У грудні 2013 року Алла Жмайло отримала Ґран-прі на четвертому трієнале художнього текстилю за свою роботу "Вишиванка", виготовлену з велосипедних шин та сітки Рабиця.

 

15 березня, субота, 15:00 (презентація для преси)

Експозиція колекції Mashrabiya від BOBBASSET

Вперше на UkrainianFashionWeek презентація нової колекції всесвітньо відомого бренду BOBBASSET – Mashrabiya(Shanasheel).

Mashrabiya – арабський термін на позначення типу виступаючого еркера, до якого додаються різьблені дерев'яні ґратчасті «вітражі». Є елементом традиційної арабської архітектури і використовувався від середньовіччя до середини ХХ століття. Саме цей архітектурний елемент став джерелом натхнення для створення колекції знаменитого бренду.

Дизайн-студія BOB BASSET працює у сфері предметного дизайну та фешн-арту. Відома як гуру сучасного стімпанку.Студія створює арт-об'єкти з різних матеріалів, насамперед зі шкіри, а також кістки, металу, дерева, каменю, скла та ін. Майстерня, з якої виросла студія Bob Basset, почала працювати в 1989 році у Харкові. У послужному списку студії – роботи для Дому Givenchy, стиліста Паноса Япаніса, RSAFilms, публікації у провідних світових фешн-виданнях: VogueInternational та TheNewYorkTimesFashionMagazine, WADmagazine (Франція), VICEUK і BizarreMagazine (Велика Британія), INSIDEartzinemagazine (Німеччина), Trendson (Гонконґ) та інших. За роботами студії постійно стежить ціла низка спеціалізованих інтернет-ресурсів, серед яких BoingBoing – один із провідних світових блоґів, присвячених технологіям, ґаджетам і фантастиці. У числі шанувальників українських майстрів по шкірі – канадський письменник-фантаст Корі Доктороу, музикант гурту Slipknot та AMPT Сід Вілсон, учасники груп Tantric, KOЯN, Metallica та багато інших.

17 березня, понеділок, 15:30 (за запрошеннями)

Круглий стіл: «Дизайнери та баєри: стандарти партнерства» під патронатом UkrainianFashionCouncil

 

У рамках UkrainianFashionWeek відбудеться дискусія щодо стану fashion- бізнесу в Україні, порівняння вітчизняної та західної моделей співпраці дизайнерів та баєрів, перспектив ринку та подальшого розвитку fashion-індустрії. До участі запрошені представники українських мультибрендових бутіків.

17 березня, понеділок, 22:30 (презентація для гостей та преси)

FashionMoveOn

 

Проект, під час якого будуть представлені fashion-відео – тизери і трейлери колекцій українських дизайнерів. Проведення цього проекту було ініційоване дизайнером Юлією Поліщук. Проект створений з метою підтримки та розвитку співпраці дизайнерів, режисерів, блоґерів, операторів і художників сучасного мистецтва. Співпраця творчих особистостей з різних сфер втілюється у трейлери або короткометражні фільми, які яскраво ілюструють настрій та філософію, ідею та концепцію дизайнерських брендів.

 

18 березня, вівторок, 15:00(семінар для дизайнерів та преси)

Семінар: «Креативні рішення топ-менеджменту дизайнерського бренду» (StefanSIEGEL, NOTJUSTALABEL, GreatBritain)

 

18 березня вперше у рамках UkrainianFashionWeek Стефан Сіґал, власник онлайн-магазину брендівNOTJUSTALABEL, проведе workshop «Креативні рішення топ-менеджменту дизайнерського бренду». Аналогічний workshop відбувся у лютому під час LondonFashionWeek. NOTJUSTALABEL – британський друг та партнер UkrainianFashionWeek, де представлені 100 українськими брендами. NOTJUSTALABEL вже анонсує UkrainianFashionWeek та готується знайти нових українських дизайнерів.

 

«Ukraineinspired»

 

Під час 34-го Українського Тижня Моди буде представлена спеціальна експозиція «Ukraineinspired». Ми не можемо залишатися осторонь останніх подій, що відбуваються у нашій країні. Журнал «Фокус» та UkrainianFashionWeek представлять речі українських дизайнерів та аматорів, інспіровані історичними подіями, що тривають нині в Україні. Куратор експозиції – Федір Возіанов.

КоммерсантъFashionStream

 

ВидавничийДім «Комерсант-Україна» традиційно представляє ексклюзивний онлайн-проект «КоммерсантъFashionStream». З14 по 18 березня урежимі онлайн на сторінці fashionstream.kommersant.ua відбуватимуться трансляції показiв усіх учасників 34-го Ukrainian Fashion Week. На сторінці проекту буде розміщено екран, програму трансляцій, фото- та відеоархіви попереднiх показів. Трансляції у режимі реального часу коментуватиме fashion-оглядач Видавничого Дому «Комерсант-Україна». Онлайн-проектfashionstream.kommersant.ua існує з 2010 року.

 

Обсудим на форуме...

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.