Новые компании

Блоги:

Больше из блогов >>
A+ A A-
21 Март

DOMANOFF розкриває карти

     Нова колекція DOMANOFF під назвою "kohayu" A/W 2015-2016 готова вражати всіх прихильників моди своєю вишуканістю та неперевершеністю.

unnamed 1 copy

     Колекція вже підкорила Німеччину: з 19-го по 21-е січня у відомому Hotel de Rome (саме там, де традиційно проводиться Vogue Salon) під час Берлінського тижня моди представники преси та покупці мали змогу оцінити нову колекцію в "Temporary showroom". Також вбрання були представлені на тижні моди в Дюсельдорфі.

unnamed 2 copy

     Звісно ж, столицю моди колекція також не оминула. Паризький шоу-рум "Be next", що розташувався у відомій галереї  "Anne de Villepoix", радо прийняв українських гостей. Зараз дизайнери готуються до представлення колекції на Паризькому тижні моди  восени.

unnamed copy

     Українські ж поціновувачі вишуканого модного вбрання ознайомились з колекцією зовсім нещодавно. Затишні пальта, максі-спідниці, сукні вільного крою з довгими рукавами. Кольорова гама, як завжди, стримана: глибокий синій, варіації сірого, чорний. Також у колекції представлені і чоловічі луки - не даремно ж вона носить назву "kohayu".

DOMANOFF AW15-16-1 copy

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти Регистрация

Войти

Регистрация

Статьи

События

 

Все права защищены. Внимание! На сайте не разрешается размещать фото, видео или иной контент, если Вы не имеете на это необходимых прав или согласия правообладателя. Запрещается копирование статей и других объектов права интеллектуальной собственности портала ukraine-couture.com без указания прямой, видимой и индексируемой поисковыми системами ссылки непосредственно над или под источником контента. Любая реклама без согласия администрации портала запрещена.

Разработка сайта студия веб-дизайна Web-Stroy.